Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Arda, en sevdiğim futbolculardan biridir. Futboluyla beraber, insanlığını da sevdiğim için.. Genç adam, bu ülkenin nefret çetesinden İspanyalara kaçtı kurtulamadı..
Ne yaparsa yapsın, saldıracak bir şey buluyorlar..
Bence bu tepkinin altında yatan şey, kıskançlık.. Ama söyleyin Allah rızası için Ultraslan, Galatasaray Kaptanını, en iyi futbolcusunu niye kıskansın?. Göklere çıkarmaları, bağırlarına basmaları gerekirken.. Arda Ultraslan adlı bence "Paralel Yapı" tarafından kaçırtıldı Türkiye'den.. Neye mi paraleller?. Aziz Yıldırım'a tabii.. Her yaptıkları onun işine yarıyor çünkü..
Neyse.. Bugün konum başka.. Sevgili Arda ile bir ağabeyi olarak dertleşmek istedi canım..
Arda, hemen tüm ünlü futbolcular gibi, toplumun önünde birisi.. Böyle oldun mu, örnek de olursun gençlere.. Hani "Rol model" derler ya..
İspanya Şampiyonunun en önemli futbolcusu oldun mu hele, seni örnek alanlar öyle artar ki.. Öyle rol model olursun ki..
Ama bakıyorum, Arda örnek olmuyor. Tam tersine kendisi örnek alıyor..
Modaya körü körüne bağlı.. Saçı, sakalı, günlüğünden, resmisine kılıkları hep moda neyse, o..
Terimler'in düğününde giydiği çorapsız, dar paçalı smokin pantolonu aynen moda dergisinden kesilmiş gibi durmuyor muydu üzerinde, Allah aşkına?..
Oysa Arda kimliğinde birisinin, kendi modasını yaratarak örnek olması gerek..
Beckham gibi.. İngilizin harika bir stil danışmanı var. Eşi Victoria.. Beckham'ı öyle bir sunuyor ki topluma, adam hep farklı.. Hep örnek..
İlle eşi olması şart değil. Arda'ya stil danışmanlığı yapacak kimler vardır, İstanbul'da.. Madrid'de..
Bir "Arda tarzı, stili" yarattığı zaman farkı görecektir, Sevgili kardeşim..
Bugünkü saç sakalıyla hepsi ayni tornadan çıkmış gibi duran bir yığın futbolcudan farkı yok. Kılıklarının da "Arda için" diye bir özellik taşımadıkları açık..
Arda, Beckham gibi örnek, Beckham gibi farklı, Beckham gibi ayrıcalıklı olabilir. Olmalı da..
Arda, Arda gibi olmalı!.. Arda örnek olmalı.. Örnek alınan olmalı.. Örnek alan değil!.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN