Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Motosikletlerin kural tanımaz davranışları ve Trafik Polislerinin gözleri önünde işlenen motosiklet suçlarına nasıl seyirci kaldıklarını anlatan yazılarıma katılan o kadar çok okurum oldu ki..
İşte onlardan biri..
İbrahim Madenoğlu göndermiş..

***

Sayın Uluç, elbette tüm motosiklet sürücülerini kastetmiyorum ama yaşadığım bir olay, yazınızdaki "kendilerini yaya sanıyorlar" mantığını doğruladığı gibi, hak gasp ettikleri yönünde genel bir kanı da oluşturdu.
Bir bayram dönüşü Ankara'ya otoban gişelerinden girerken (o zaman hgs-kgs yoktu sadece ogs vardı) uzun kuyrukta bekliyorduk. Yanımızdan geçen yaklaşık 20 motosikletli (çift) kolayca aralara girebildikleri için, en başa kadar gittiler. Hepimizden önce gişeye ödemelerini yapıp 200 metrelik kuyruktaki arabanın içindeki insanların hakkını gasp ettiler. Kalabalık olmanın verdiği güç ve güvenle insanlara karşılık da verdiler.
Yaklaşık 40-50. sıradaki arabadaydım. Aracımdan inip en öne yürüyerek engellemeye çalıştım ama zorbalıkta da becerili olduklarından çoluk çocuğumuzun yanında fazla bir şey yapamadık. Biraz itiş kakışla hepsi gişeden geçti ve basıp gittiler.
Orada sıramı çalmış olmalarını hâlâ hazmedemiyorum..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN