Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bodrum Uluslararası Bale Festivali sponsoru Denizbank'ın Ceo'su Hakan Ateş'ten bir mail aldım.. Bir gazeteci için en büyük ödüller, aslında böylesi mektuplardır.
Bir bölümünü sizinle paylaşmak istedim..
".. DenizBank olarak sanat ilişkimizi 'gönül bağı' olarak niteliyoruz. İçinde faaliyet gösterdiğimiz toplumda barışın, refahın tesisi ve parlak bir geleceğin inşası için kültür ve sanat aracılığıyla kurulan köprülerin büyük önem taşıdığına inanıyoruz.
Bu alanda destek verdiğimiz tüm organizasyonlarda, gerek farklı disiplinlerin geniş kitlelerle buluşmasına aracılık etmekten, gerekse insanlarımıza sanat ahengiyle temas etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.
Dünyanın en bilinen en eski sanat dallarından biri olan; zamanın, kültürlerin, farklılıkların ötesinde evrensel bir dil olarak gördüğümüz baleyi desteklemek üzere Devlet Opera ve Balesi (DOB) ile yollarımız bundan 3 yıl önce kesişti. Arzumuz ve hedefimiz, DOB ile tesis ettiğimiz ortak aklın ve inanç birliğinin de gücüyle, her yaz Bodrum'da daha geniş kitleleri bale sanatı ile buluşturmak. Bu yolculuk esnasında çabalarımızın sizin gibi kanaat önderleri tarafından övgüye layık bulunması bizleri yürekten cesaretlendiriyor."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN