Yani gerçekten yuh!.. Gerçekten yazıklar olsun.. Bir uluslararası kanal, dünyaya yayılmış milyarca spor severi bu kadar hiçe sayar, bu kadar eşek yerine koyar mı?.
Yazılıyor, eleştiriliyor, aldıran yok.. Bu kanalın uluslararası yayınının sorumluları yok mu?. Türkiye temsilcileri olmalı.. Türkçe yayın yaptıklarına göre..
Üç gündür evden çıkamıyorum..
Harika spor olayları var.. İspanya Bisiklet Turu.. Dünya Güreş Şampiyonası.. Kıtalararası Dünya Atletizm Şampiyonası..
Yahu hangisi hangi saatte?..
Günlük programı gösteren tuşa basıyorsunuz, akış çıkıyor.. Palavra.. Baştan sona sallamışlar.. Akışta Bisiklet yazan saatte açıyorsunuz.. Snooker yazıyor, altta.. Görüntüde Kadın Futbol Maçı var.. "Bu ne maçı" diye "İçerik" düğmesine basıyorsunuz.. "Çin Snooker Şampiyonası" diyor, sizinle alay eden herif..
Yani bir şeyi izlemeniz tamamen tesadüf.. İzlediğinizin ne olduğunu anlamanız da mümkün değil. Siz bileceksiniz..
Meraklı olduğunuz bir spora göre program yapmanız mümkün değil.. Diyelim çok izlemek istediğiniz bir şey var, ama o sırada evde değilsiniz.
Akıştan işaretliyorsunuz Vuelta (İspanya Turu). Eve dönüp kaydı izliyorsunuz, motosiklet çıkıyor..
Bu nasıl bir ayıp, bu nasıl bir saygısızlıktır, hem kendilerine, hem biz seyircilerine..
Bin kere yuh olsun!..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN