Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dünyanın yedinci en büyük araştırma ve danışmanlık şirketi RSM International sponsorluğunda her yıl Avrupa'da düzenlenen Avrupa İş Dünyası "European Bussiness Awads" Ödülleri 2014 yılı yarışmasının finalistleri arasında Erler Film Türker İnanoğlu da var..
Bu yarışmaya aday şirketler yenilikçiliği, iş ahlakı, finansal başarısı, uluslararası bakışı ve firmanın geçmişi dikkate alınarak seçiliyorlar.
2006'dan bu yana Türkiye dahil 33 Avrupa ülkesinin katılmasıyla her yıl yapılan bu yarışmaya bu yıl 17 bin şirket başvurdu.
RSM araştırma ekibi, sekiz ay boyunca hepsini analiz ederek Avrupa'dan finallere katılacak 709 şirketi tespit ettiler.
Bunlardan biri işte Sevgili Türker Ağabeyimin Erler film şirketi..
Türker İnanoğlu 1957'de Tatbiki Güzel Sanatlar Akademisi'nden sinemaya geçiş yaptı.
1962'de Erler Film'i kurdu. 1960'tan bu yana 208 sinema filmi, 4106 bölüm TV dizisi, 2 bin saat TV şovu hazırladı. Benim de yer aldığım TRT'de yayınlanan Bir Başka Gece bunlardan biri.. Sevgili Merve İldeniz ile sunduğumuz atv'de yayınlanan Şakamera bir diğeri..
Birçok önemli sinemanın işletmeciliğini yaptı.
Türk kültür ve sanatına hizmetleri de sayılmaz. En başta TİM Gösteri Sanatları Merkezi.. Sonra Türvak Müzesi.. Ki bu müzeyi son zamanlardaki etkinlikleriyle ayrı bir yazı konusu yapacağım..
Şimdi sizlere düşen bir iş var..
İhmalciliğimiz yüzünden Arda'yı kıl payı Avrupa Yılın 11'i listesine sokamadık.
İş Dünyası Ödülleri oylaması da internette sürüyor. 24 Şubat'a kadar oy verebilirsiniz.
Çok basit..
Önce tıklayın.
http://www.businessawardseurope. com/vote/detail/turkey/11248
Sayfa açılır. Oyunuzu, işaretli yeri tıklayarak kullanabilirsiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN