HINCAL ULUÇ
HINCAL'IN YERİ HINCAL ULUÇ

Tebessüm

Amerika'ya ilk gittiğimde aldığım çikletin üzerinde "Alüminyum kağıdı saklayın. Çıkardığınız çikleti ona sararsınız.) okuyunca "Bu Amerikalılar çok gerzek. Bunu yazmaya gerek var mı" diye gülmüştüm. Sonra Amerikan çikletleri bizde de moda olunca, ve ağızdan çıkarılan çikletler öylece sokağa atılınca, üzerine bastığım çikletleri taşıdığım, annemin çok kıymetli halıları yüzünden azar işitmeye başlayınca anladım ki adamların mesajları farklıdır.
Amma velakin, kutu, ambalaj üzerine yazılan "Aptal" mesajlar devam etti. Bu defa gerçekten aptal üstelik. Yarın bunlardan bir demet, pazar neşeniz olacak. (Eee.. Bu sayfaya hep başkalarının reklamı konacak değil ya.. Bir de bizimki olsun.. Az sonra..)

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN