HINCAL ULUÇ
HINCAL'IN YERİ HINCAL ULUÇ

Editör!..

Başlıkta "Menderes'in idam edildiği Yassıada" diyor. Yazının içinde doğrusu var. "Menderes'in yargılandığı Yassıada.." İdam edildiği ada, İmralı..
Başlıkta "Yöneticilerle iyi ilişkiler kurdum" diyor, Fatih Terim, yazıda tam tersi.. "Benim en az başarılı olduğum konu, yöneticilerle iyi ilişkiler kurmaktır."
Başlıkta "Gençlik ve Spor Bakanı 'Hacettepe Doping Kontrol Merkezi, WADA akreditasyonunu geri aldı' dedi." Bilmece gibi. Yazıda doğrusu da pek açık değil ama çıkarmanız daha kolay.. "WADA, resmi olarak Türkiye akreditasyonunu geri verdiğini açıkladı." Yahu "WADA, Hacettepe'nin iptal ettiği doping akreditasyonunu geri verdi" deseniz olmaz mı?.
Bunların üçü de, dün sabah okuduğum kendi gazetemden.

Ufak şeyler ama ufak sinek mide bulandırır. Gittiğiniz lokantada önünüze gelen üç tabakta üç sinek varsa, bir daha oraya uğrar mısınız?.
Resim altı bile yazmaya, ya da yazdırmaya üşenen editör arkadaşlarım.
Lütfen biraz dikkat!.. Biraz özen..
Bu gazete hepimizin. Bu okur da baş tacımız!.
Saygı esastır!. Okura, işimize ve kendimize!.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN