Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhuriyet'te Evin'in (İlyasoğlu) köşesinde okudum. Bodrum Gümüşlük Festivalini, Gülsin Onay'ın desteği ile yoktan var edip, yıllardır yaşatan Eren Leventoğlu, meğer çok sevdiğim Tiyatro Adamı (Oyuncu, yönetmen, yazar, uyarlayıcı, öğretmen, hepsi olunca, böyle tarif edebiliyorum ancak) ve de çok saydığım Ahmet Leventoğlu'nun kızıymış meğer. Londra'da okuyup gelmiş ve Gümüşlük'e yerleşip bu festivali kurmuş. Gösteriler yanında, master classlar yapıyor, iki yılda bir de piyano yarışması düzenliyor.
Bravo.. Destek olan Denizbank'a da..
Ben gidemiyorum ama, festival bütün hızı ile devam ediyor.
Bodrum'da olanlar, ya da yolu Bodrum'a düşecek olanlar, mutlak internette tıklayıp baksınlar ve Gümüşlük Antik Taş Ocağında benzersiz bir Bodrum gecesi yaşasınlar.. Rastlarsak bana da anlatsınlar..
http://www.gumuslukfestival. org/en/festival/program/

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN