Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İzmir Kültürpark, yani eski fuar içindeki Açık Hava Tiyatrosu'nun insanlık dışı halini 3 yıl önce yazmıştım. Bir el atma ile bir haftada yapılacak çok şey varken, kimse aldırmamış ki, bu yazın başında gittim, rezillik ayni rezillik.. Gene yazdım..
İki tepki geldi.
İzmir Yaşar Üniversitesi, bütün imkanları ile Açık Hava için yardıma hazır olduğunu duyurdu.
İkincisini İzmir'de entel kafe Miko'nun sahibi Cenap Dostum söyledi.
Belediye karar almış, yıkıp yeniden yapacaklarmış.
Palavra Cenap.. Ben o hikayeleri on yıldır duyarım. Üstelik böyle bir karar alsalar, bunu ilk duyuracakları kişi "İzmir sahipsiz" diye yazan gazeteci değil mi?. İzmir Belediye Başkan Vekili bir gazeteci hem de.. Bilmez mi?.
İşi yokuşa sürmenin, İzmirliyi uyutmanın yoludur "Yıkıp yeniden yapmak.."
Ne zaman bitecek, onu söyleyebilirler mi?.
Şimdi yaz.. Tiyatroların turne ve konser zamanı.. Bu zamanda Açık Hava Tiyatrosu yıkılır mı?. En az kasıma dek iş yapar.. O zaman kasıma kadar durumu idare edecek düzeltmeler, tekrar ediyorum, bana yetki versinler, üç günde yapılır..
Ama yapma niyeti olursa.. Ama biri İzmir'e ve İzmir halkına sahip olursa..
Hani nerde?.
Hani nerde, İzmir halkına sahip çıkacak yerel gazeteler?. Mesela bizim Yeni Asır..
Genel Yayın Müdürü Şebnem Bursalı "Hıncal Ağbi beni sevmez" demiş, dostlara.. Eleştirdin mi, öyle oluyorsun..
Onu diyeceğine bir dosya göndersene bana, bu Açık Hava Tiyatrosu için nasıl savaştığını gösteren kupürlerden oluşan.. Ben de özür dileyip alkışlayayım!..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN