HINCAL ULUÇ
HINCAL'IN YERİ HINCAL ULUÇ

Pazar Neşesi

Bu hafta pazar neşemiz Güven Osma'dan..
Evli İskoç adam kilisede, itiraf kabinine girdi, öbür tarafta oturan rahibe "Dün eşimden başka bir kadınla hemen hemen seks yaptım" dedi..
"Ne demek, hemen hemen" dedi rahip.. "Soyunduk, yatağa girdik" diye anlattı İskoç..
Cinsel organlarımız birbirine sürtündü, tam o sırada yaptığımızın günah olduğu aklımıza geldi. Hemen çekildik ve giyindik.."
"Sürtmekle, içine girmesiyle aynidir" dedi rahip.. "Meryem'e beş dua oku ve kapıdaki sadaka kutusuna 50 İngiliz lirası at ki, günahın affolsun.."
İskoç kulübeden çıktı.
Duasını tekrar ede ede, kapıya doğru yürüdü.
Sadaka kutusunun başında durdu. Az bekledi, sonra kapıya doğru yürürken, onu arkasından izleyen rahip koşarak geldi ve koluna yapıştı. "Parayı sadaka kutusuna atmadan nereye böyle?.."
"Dediğinizi yaptım" dedi, İskoç.. "Sürtmekle içine koymak ayni şey, dediniz ya.. Ben de parayı kutunun deliğine sürttüm işte.."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN