Bu Bayramı'nda LÖSEV'e vekâlet verin. Yapacağınız sevabın ölçüsü olmayacak..
Çünkü..
Bu gün LÖSEV'e kayıtlı 21 bin lösemili çocuk var. Kurum hem hasta çocuklara, hem de ihtiyaç sahibi ailelerine yardım götürüyor.
Neden kurbanı Lösev'e bağışlamak çok daha büyük sevap?.
Çünkü Lösev'in kurbana sadece maddi değeri için ihtiyacı yok.. Çünkü Lösev doğrudan kurban etine muhtaç..
Çünkü Lösev bağışladığınız kurbanın etleri ile kanserli çocuklarımızı ve muhtaç ailelerini besleyecek..
Sistem şöyle işliyor.
Kurbanlarınız, 'nda noter gözetiminde, dini esaslarla kesiliyor..
Etleri hemen tüketilemeyeceği için kesen kurumlara emanete verilip daha sonra taze et ve et ürünü olarak geri alınıyor..
Böylece lösemili çocuklar yalnızca Kurban Bayramı'nda değil, tüm yıl boyunca taze et ürünleri ile besleniyorlar.
Et ve et ürünleri ile zengin gıdalarla beslenen hasta çocukların vücut direnci yükseliyor, hastalıkla savaşta güçlü oluyorlar.
Böylece hastalıkları kolayca yenerek iyileşiyorlar.
Şimdi bunun sevabını ölçebilir misiniz?.
Bağışlarınız sayesinde, hastası olan fakir, fukara ve yoksun insanların da et yemesini, hasta çocukların en iyi koşullarda tek kuruş harcamadan iyileşmesini ve hayat bulmalarını sağlamanın sevabını kim ölçebilir ki!.
Çocuklar ve ailelerinin 12 ay boyunca taze et ve et ürünleriyle beslenmelerini sağlayan bu sisteme bu yıl katılın o zaman..
Tüm bankaların kurumsal bağış ekranlarından, her hangi bir hesap numarasına gerek olmadan, internet bankacılığı aracılığı ile ödemeler + bağış adımlarını izleyerek, tek bir ile veya LÖSEV'in web sayfasından kurban bağışlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Hemen tıklayın.. Hemen.. Şimdi!..
www.losev.org.tr/ Ya da telefon..
0 312 447 68 33

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN