Türkiye'nin en iyi haber sitesi

DigiTurk'le ilgili şikayetlerimizi yıllardır yazarız. Kılları kıpırdamaz.
Daha doğrusu bir defa kıpırdadı..
Soyadı "Uluç" diye orada çalışan yeğenimi kovdu, Genel Müdür..
Şimdi durum değişti. Şirket el değiştirdi. lılar aldı. Alanları tanımıyorum.
Bu yüzden bugün muhatabım Katar Büyükelçisi olacak.
Sayın Büyükelçi, Resmen olmasa da, fiilen DigiKatar'a dönüşen bu kurum bizi durmadan aldatıyor. DigiTurk'te muntazam izlediğim, benim için üstelik çok yararlı bir şov var.. "Jimmy Fallon!." Aylardır, kokuşmuş tekrarları yayınlıyorlar.
Güncel program 3 ay sonra yayınlanır mı?. Hadi yayınladınız.. O bizi çifte aldatmasınlar. Programa ve yayının üzerine "Tekrar" yazsınlar ki, ben de boşu boşuna kaydetmeyle uğraşmayayım..
İkincisi..
DigiTurk'un en çok izlenen kanalı LigTV.. Hele bu yıl başka kanalda özet görüntü bile olmayınca, bu kanala mahkum olduk..
Ne var ki tarafsız olması gereken bu kanal yıllardır taraflı. Hele de bu yıl..
Tekrarları yayınlayan, yorumlayan
Maraton adlı programda 1.5 Fenerli, 1.5 Beşiktaşlı var. Biri tam Fenerli, öteki tam Beşiktaşlı.. Üçüncü her iki takımda da oynamış da, ondan 1'er buçuk!. Galatasaraylı yok. Başka takımlı, tarafsız yok.
Bir sordurun bakalım, kanalın maç anlatan spikerlerinin takımları ne?. Ona göre anlatıyorlar çünkü.. Kaç Fenerli, kaç Beşiktaşlı var?. Galatasaraylı var mı?.
Seyirci olarak "Tekrar"lardan bile ediyoruz. İşlerine geleni seçiyorlar sanki.
Naklen yayın yönetimi ise felaket.. Maçın büyük bir bölümünde topu değil, rejisörün keyfini izliyoruz.
Yayın üzerine, seyircinin ilgisini çekecek istatistikler binmiyor.. Bir baksınlar bakalım, İngiliz TV'leri bu bindirmelerle seyircisini nasıl ekrana bağlıyor..
Reklam konusu ayrı rezalet, ayrı utanç!.
Derdimiz çok, Sayın Katar Büyükelçisi..
Size yazmaya devam edeceğim!.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN