Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hafta sonu size sunmak istediğim en güzel resim buydu.. Çok sevdiğim iki Ustamı hatırlatan bir resim..
Biri Çetin Altan "Köylerde tenis oynandığı gün" derdi, özlemle..
Öteki Sıtkı Usta.. "Porsuk Baraj Gölü kano ve kürek sporları için ideal bir doğal parkur" der ve çırpınırdı, yöreyi bir de bu sporlarla turizme kazandırmak için..
Pazar günü, bu baraj gölünde, Sofça Köyü kıyılarında yapılan kano yarışlarına ayırdım sayfamı. Terör, savaş, öfke, nefret haberleri arasında, güzelliklerin hala devam ettiğini görmek ve göstermek için..
Ne yazık ki, fotoğraflar pul gibi kullanıldı. Sayfa süsü gibi durdu. Bakanlar pek bir şey anlamadılar. En güzel fotoğraf da, işte buydu..
"Kanoda şalvarlı kadınlar" başlığına en çok uyan ve gösteren!.
Kullanılmamış.. İçim varmadı..
Bir daha aldım sayfama..
"Bak Çetin Ağabey, yukardan..
Köylü kadınlar kano yarışı yapıyorlar artık çok sevdiğin 'nde.." "Bak Sıtkı Ustam, senin hayatını adadığın, her köşesini tanıtmaya çalıştığın Kütahya'da, 'Harika doğal tesis' dediğin Porsuk Baraj Gölünde sonunda kano yarışları yapıldı, işte.. Hem de bak..
Köylü kadınları da katıldılar yarışlara.. Şalvarlarıyla bindiler kanolara.."

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN