Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sisi lakaplı ünlü transseksüel Seyhan Soylu'nun son macerasını duydunuz mu? Marjinallikte sınır tanımayan Sisi, batak olan Kanal T adlı televizyonu hareketlendirmek ve kamuoyunun o televizyona ilgisini çekmek için önce Nurseli İdiz'e gecelikle haber sunduracağını, sonra da ünlü spiker Gülgün Feyman'ın moderatörlüğünde yürütülecek bir garip yarışma için kolları sıvadığını duyurdu...
Tanrı'ya ve dine inanmayan ateistleri yarıştıracakmış ve bu ateistleri imamlar, hahamlar, papazlar ikna etmeye çalışacakmış...
Duyduğuma göre Sisi ateistleri ikna edecek bu din adamları için deliler gibi bir arayıştaymış. Aslında kafayı çalıştırsa Sisi, şöyle eski defterlerini karıştırsa, telefon fihristine bir göz atsa papaz dışındaki diğer din adamlarını bulmakta hiç de zorlanmayacağını görür.
Mesela imam konusunda kapı gibi iki tercihi var!
Pekala eski dostlarından Müslüm Gündüz ya da Ali Kalkancı'ya teklif götürebilir. Adamların 28 Şubat döneminde yarattığı etkiyi film gibi hep beraber seyretmedik mi?
Ya, yaptığı açıklamalar ile bu ülkenin kaderini değiştiren, yıllar yılı ülkenin dibini oyan Ergenekon çetecilerini ortaya çıkarıp analarını ağlatan haham Tuncay Güney'e ne demeli? Tek geçerim abi!
Adım gibi eminim ki, bu milleti memleketin yarısından çoğunun Ergenekoncu olduğuna ikna eden Tuncay Güney için Sisi'nin ateistlerini ikna etmek çocuk oyuncağı olur!
Haaa bir de moderatörlük konusunda bir değişiklik önerim olacak kendisine. Ben bizim Gülgün'ü çok iyi tanırım. O din içerikli mevzulara çok hâkim değildir. Maazallah, bu hâkimiyetsizliği ile hem yarışmacıları hem de iknacı din adamlarını yanlış yönlendirip Ortadoğu'da onarılması güç bir dinler arası çatışmaya sebep olur! O nedenle bence moderatör de hem konuya, hem de yukarıda adı geçen din adamı adaylarımın tüm derinliklerine sahip olan eski istihbaratçı Mehmet Eymür olsun!
Bakın iddia ediyorum. Bu kadroyla, bu yarışma değil Türkiye'de, ABD'de bile olay yaratır!

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA