Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Selin’i bekleyen büyük sürpriz…

Selin ve Zehra işyerlerine geldiklerinde, işyerinin önünde park halinde olan lüks bir araba dikkatlerini çeker. İkilinin, yanlarına gelen deli Kenan, Selin’e son model olan bu arabayı, küçük bir hediye olarak vermek istemektedir. Selin ve Zehra’nın şaşkın bakışları arasında Deli Kenan arabanın anahtarını Seline uzatarak, ilk turu da beraber atma teklifinde bulunur. Ne yapacağını şaşıran ve oldukça sinirlenen Selin, jest yapmaya çalışan Deli Kenan’ın verdiği anahtarı fırlatıp atar. Deli Kenan’ın üzgün bir şekilde yanlarından ayrılmasından sonra, Zehra’nın “Ne var, jest yapmak istemiş sana” diyerek gülüp, takılmasına karşılık olarak, “Jest yapmak istiyorsa çiçek getirsin” diyen Selin’i, ikinci bir küçük sürpriz beklemektedir.

İstanbul gecelerinin iflah olmaz çapkınlarından olan KERTENKELE aslında zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsızdır. Mesleki hayatını takıntılı bir şekilde Kertenkele'yi yakalamaya adayan komiser Ünsal'ın tüm çabalarına rağmen Kertenkele izini kaybettirmenin bir yolunu hep bulmuştur. Ta ki boş sanarak kaldığı villada evin sahibi mafya patronu Deli Kenan ile karşılaştığı güne kadar...
Sevgilisinin ihaneti nedeniyle intiharın eşiğine gelmiş olan Deli Kenan, Kertenkele'nin tüm ikna çabalarına rağmen kendisini vurur. Kertenkele, olay yerinden panikle uzaklaşırken polis tarafından köşeye sıkıştırılır. Kertenkele polisten kaçarken yanan bir ev görür ve yakalanma pahasına içeriye girerek küçük bir çocuğu yangından kurtarır. Ama bu kahramanlık Kertenkele'nin özgürlüğüne mal olmuştur. Tutuklanıp cezaevine gönderilir.
Esaret altında yaşamaktansa ölmeyi yeğleyen Kertenkele bir yolunu bulup imam kıyafeti ile polisin ve peşindeki mafyanın elinden kaçarken kendisini şirin bir mahalle camisinde yanlışlıkla imam olarak bulur. Kertenkele sıfır din bilgisi ile imamlık yapmaya çalışırken karşısına gayrimenkul kralı Ekrem Bey'in güzeller güzeli torunu Zehra çıkar. Zehra'ya ilk bakışta âşık olan Kertenkele ise hayatının en büyük soygununa karar vermiştir; hiç kimseyi beğenmeyen bu güzel kızın kalbini çalacaktır. Fakat bilmediği bir şey vardır. Ünsal komiser, Zehra'nın eniştesidir.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Selin’i bekleyen büyük sürpriz…
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz