Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sezgin’in meçhul ailesi, sonunda ortaya çıkar...

Kertenkele’nin, haftalardır hem oldukça merak ettiği, hem de her yerde aradığı, afacan Sezgin’in meçhul ailesi sonunda ortaya çıkar. Küçük Sezgin, kendisine yakın hissettiği, Kertenkele ve Şevket ağabeyiyle yolda yürürken, yanlarından tesadüfen geçen, Sezgin’in ailesinin içinde olduğu arabanın durmasıyla beraber, Kertenkelenin de uzun zamandır kafasını kurcalayan, meçhul aileyle ilgili tüm sorular cevabını bulacaktır. Kertenkele’nin şimdiye kadar tanıdığı herkese, bu çocuğun ailesini bilen, tanıyan birileri var mı? diye sorup araştırmasına rağmen, bir türlü bulamadığı küçük Sezgin’in ailesi nihayet ortaya çıkmıştır. Afacan Sezgin’in, anne ve babasının arabadan inmesiyle beraber, herkesin şaşkın bakışları altında yaşanan olaylar, Kertenkele’nin sürekli kafasındaki, “bu çocuk sabah akşam neden sokaklarda geziyor” sorusunun cevabıyla, küçük Sezgin’in neden eve gitmek istemediğinin sebebini de ortaya çıkaracaktır.

İstanbul gecelerinin iflah olmaz çapkınlarından olan KERTENKELE aslında zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsızdır. Mesleki hayatını takıntılı bir şekilde Kertenkele'yi yakalamaya adayan komiser Ünsal'ın tüm çabalarına rağmen Kertenkele izini kaybettirmenin bir yolunu hep bulmuştur. Ta ki boş sanarak kaldığı villada evin sahibi mafya patronu Deli Kenan ile karşılaştığı güne kadar...
Sevgilisinin ihaneti nedeniyle intiharın eşiğine gelmiş olan Deli Kenan, Kertenkele'nin tüm ikna çabalarına rağmen kendisini vurur. Kertenkele, olay yerinden panikle uzaklaşırken polis tarafından köşeye sıkıştırılır. Kertenkele polisten kaçarken yanan bir ev görür ve yakalanma pahasına içeriye girerek küçük bir çocuğu yangından kurtarır. Ama bu kahramanlık Kertenkele'nin özgürlüğüne mal olmuştur. Tutuklanıp cezaevine gönderilir.
Esaret altında yaşamaktansa ölmeyi yeğleyen Kertenkele bir yolunu bulup imam kıyafeti ile polisin ve peşindeki mafyanın elinden kaçarken kendisini şirin bir mahalle camisinde yanlışlıkla imam olarak bulur. Kertenkele sıfır din bilgisi ile imamlık yapmaya çalışırken karşısına gayrimenkul kralı Ekrem Bey'in güzeller güzeli torunu Zehra çıkar. Zehra'ya ilk bakışta âşık olan Kertenkele ise hayatının en büyük soygununa karar vermiştir; hiç kimseyi beğenmeyen bu güzel kızın kalbini çalacaktır. Fakat bilmediği bir şey vardır. Ünsal komiser, Zehra'nın eniştesidir.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Sezgin’in meçhul ailesi, sonunda ortaya çıkar...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz