Fırat'ın önü esrarengiz ölümden sonra açılmış!

22 Aralık 2003'te Türk Solu Dergisi Genel Yayın Yönetmeni 23 yaşındaki Erkin Yurdakul'un bir apartman dairesinden atlayarak ettiği ileri sürülmüştü. Kayıtlara intihar olarak geçen bu ölümün ardından sır bir isim ortaya çıktı; Fırat.

ESRARENGİZ ÖLÜM CİNAYET Mİ?

' Göreve' kapağı ile gündeme gelen dergi, Ergenokon davası sürecinde çok konuşulsa da nedense davaya dahil bile edilmedi. Fırat 17-25 Aralık Darbe Girişimi dönemide de üstlendiği rolle oldukça dikkat çekti. Gökçe Fırat 2014'te sakal uzattıktan sonra dini bir çizgi bile izlemeye başladı. Yeni ortaya çıkan gerçekler ışığında FETÖ her zor durumda kaldığında yardımına koşan bu ismin, Erkin Yurdakul'un şüpheli ölümü ile ilgisi merak edilmekte. FETÖ'nün gerçek yüzünün ortaya çıktığı şu günlerde Türk Solu Dergisi Genel Yayın Yönetmenliği yaparken şüpheli bir ölüme kurban giden Erkin Yurdakul'un ölümünün yeniden soruşturulmasının gerekliliği ortaya çıkmakta.

ERKİN YURDAKUL ŞÜPHELİ BİR ÖLÜME KURBAN GİTTİĞİNDE 23 YAŞINDAYDI!

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde Kamu Yönetimi Bölümü'ndeki tahsiline ara veren Erkin Yurdakul Türk Solu Dergisi Genel Yayın Yönetmeni'ydi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A BU HAKARET VE TEHDİTLER CEZASIZ KALDI

ARKADAŞINA GÖNDER
Gökçe Fırat'ın önü esrarengiz ölümden sonra açılmış!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz