Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Polislerin iki canlı nın karşısına çıktığı o anlar

Havalimanı'nda iki polisin facianın boyutunun daha da büyümesini engellediği ortaya çıktı.

Havalimanı'nda iki polisin facianın boyutunun daha da büyümesini engellediği ortaya çıktı. .

Atatürk Havalimanı'ndaki canlı saldırıları ve onlara engel olmak isteyen güvenlik kuvvetlerinin çabasıyla ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıkıyor.

Canlı bombalardan biri Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalı geliş katına otoparktan girmeye çalışırken karşısında kendisinden şüphelenen sivil polisi buluyor. Güvenlik kamerasına yansıyan o anlarda, canlı bomba dış hatlar geliş terminaline ilerlerken asansörler önünde sivil polis tarafından durduruluyor. Sivil polisin kimlik sorması üzerine silahını çeken canlı bomba, polise ateş açıyor.

CANLI BOMBAYI VURDU

Diğer güvenlik kamerasında ise canlı bombanın elinde silahla havalimanında ilerlerken bir polis tarafından vurulduğu görülüyor.

Görüntülerde polisin silahından çıkan kurşunla yere düşen terörist, daha fazla ilerleyemiyor, kalabalık alana ulaşamadan son bir hamle ile üzerindeki bombayı patlatıyor.

FACİANIN DAHA DA BÜYÜMESİNİ ENGELLEDİLER

İki polisin bu müdahalelerinin havalimanındaki terör saldırısının daha büyük bir faciaya dönüşmesini engellendiği belirtiliyor.

Teröristin vurduğu polisin ağır yaralı olarak hastanede tedavisinin devam ettiği öğrenildi. Teröristi vuran polis de yaralandığı ancak durumunun ağır olmadığı kaydedildi.

.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Polislerin iki canlı bombanın karşısına çıktığı o anlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz