Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şehit Binbaşı Kıç Cesur'un nda yas

’daki terörist saldırıda şehit düşen lı Binbaşı Kıvanç Cesur’un Menteşe ilçesindeki vatandaşların taziye akınına uğradı. Şehidin baba ocağına dev bir Türk Bayrağı asılırken, Fethiye ilçesinde haberi alan emekli öğretmen baba Remzi ve anne Feriştah Cesur ise Menteşe ilçesindeki evlerine geldi.

'ın Çaldıran ilçesinde zırhlı aracın geçişi sırasında PKK'lıların tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen Binbaşı Kıvanç Cesur'un 'nın Menteşe ilçesindeki vatandaşlarca taziye akınına uğradı. Muğla Valisi Amir Çiçek ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün şehit ailesini evlerinde ziyaret etti.
ŞEHİT EVİNDE MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TAZİYE ÇADIRI KURDU
Oğlunun şehit haberini Fethiye'de alan anne Feriştah Cesur Menteşe'deki evlerine gelişinde ağıtlar yaktı. 'Allah'ım dayanma gücü ver' diyerek ağıtlar yakan anne Feriştah Cesur'u yakınları sakinleştirdi. Şehit Binbaşı'nın naaşının bugün Van'da düzenlenecek askeri törenin ardından uçak ile Konya'ya geleceği ve buradan Eskişehir'de oturan eşini alarak Dalaman Havalimanına gelmesi bekleniyor. Şehit Binbaşı Kıvanç Cesur'un bugün öğleden sonra şehitlik mezarlığında toprağa verilmesi bekleniyor.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehit Binbaşı Kıvanç Cesur'un baba ocağında yas
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz