Türkiye'nin en iyi haber sitesi

durağında şüpheli çanta alarmı!

E-5 Karayolu Darülaceze durağının üstüne bırakılan 3 adet şüpheli sırt çantası nedeniyle durak tamamen boşaltıldı. Metrobüsler duraktan transit geçerken, yapılan incelemenin ardından , durağın üstündeki çantaları aldı. Çantaların boş çıkmasıyla vatandaşlar rahat bir ald

E-5 Karayolu Darülaceze-Perpa durağının üstüne bırakılan 3 adet sırt çantasından şüphelenen vatandaşlar, durumu e bildirdi.
Durumdan şüphelenen görevliler olayı polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis, çantaların bulunduğu bölümü güvenlik şeridi çekerek kapattı. Bunun üzerine yetkililer duraktaki vatandaşları tahliye etti. Durumdan haberdar olan metrobüs sürücüleri ise duraktan transit geçerek bir sonraki durağa gitti.
Durağın tamamen boşaltılmasının ardından polis, duraktaki çantalarda uzaktan bir inceleme yaptı. Bu esnada durağa yaklaşan metrobüslerin görevlilerin uyarısıyla transit geçilmesi sağlandı. Polis yaptığı incelemenin ardından mesai arkadaşının yardımıyla durağın üstüne uzanarak çantaları bir bir yere attı. Ardından da polis ve görevliler çantaları inceledi. Yapılan incelemenin ardından çantaların içerisinin boş olduğu öğrenildi. Boş çıkan çantalar duraktaki güvenliğe götürüldü. Çantaların boş çıkmasının ardından vatandaşlar rahat bir alırken metrobüs seferleri de normale döndü.
Polis çantaları durağın üstüne bırakan şahıs veya şahısları belirlemek için çalışma başlattı.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Metrobüs durağında şüpheli çanta alarmı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz