Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Özgecan'ın katili 'de gömüldü

Kaldığı cezaevinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Özgecan Aslan’ın katili Suphi Altındöken’in cenazesi, tam 5 gün sonra 'da bulunan morgtan alındı.

Yargılandıkları davada 'ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası' alan ve F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevi'nde babası Necmettin Altındöken ile aynı koğuşta kalan Suphi Altındöken, cezaevinde silahlı saldırıya uğradı. Ağır yaralanan oğul Altındöken, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, baba Altındöken de kasık bölgesinden yaralandı. Necmettin Altındöken'in tedavisi hastanede sürerken, oğlunun cenazesi 'e gönderilmek üzere morgtan alındı.
Belediye izin vermeyince Adana ve Mersin arasında gidip gelen cenazenin defnedilmesi için tam 5 gün sonra onay çıktı. Suphi Altındöken'in annesi Naciye Tan'ın avukatının, Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne yaptığı başvuruya olumlu yanıt çıktı. Cenazenin toprağa verilmesi için belediye aileye yer gösterdi. saatinde morgtan alınan Altındöken, Mersin sınırları içerisinde bulunan güvenlik gerekçesiyle yeri gizli tutulan mezarlığa gömüldü.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Özgecan'ın katili Mersin'de gömüldü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz