Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vatandaşlardan ya huzur duası!

İl Komutanlığı’na bağlı ekipleri, vatandaşın huzuru ve güveni için asayiş ve trafik uygulamalarını sürdürüyor.

Tim Komutanlığı ekiplerinin Kurucaşile karayolunda yaptığı asayiş ve trafik uygulaması vatandaşlar arasında memnuniyetle karşılandı. Jandarma trafik tim ekipleri, vatandaşların huzuru ve güveni için için belirli noktalarda sürücüleri durdurarak, trafik kuralları hakkında bilgi verdi. Yapılan trafik kontrollerinde araçların ruhsat, muayene ve sigortaları incelenerek radar uygulaması yapılırken emniyet kemerleri de kontrol edildi. Son günlerde Bartın Kurucaşile Karayolunda tehlikeli araç kullananlar azalırken yapılan uygulamalar sonrası vatandaşlar memnuniyetini dile getirdi.
JANDARMA İÇİN DUA ETTİ
Yapılan uygulamalardan oldukça memnun olduğunu belirten bir sürücü yaptığı açıklamada jandarmaya dua ederek şu ifadelere yer verdi:
"Bu uygulamalardan son derece memnunuz. Jandarmamız her yerde bizim güvenliğimiz. Onlar sayesinde yollarda güvenle gidip geliyoruz. Jandarmamız ve devletimizden Allah razı olsun. Yollarda daha güvenli hissediyoruz. Şimdi onların olduğu her yer bizim için güven demek. Bu uygulamaların her ilde yapılması gerektiğini ve Allah yokluklarını göstermesin, sarhoşu yok, berduşu yok, hırsızı yok, onlardan Allah razı olsun."
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Vatandaşlardan jandarmaya huzur duası!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz