HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
CCOLA31,731,78%-0,2531,8831,3231,652342287412340,26
CELHA5,95,93%-0,515,935,815,8519100111664,88
CEMAS0,790,8%-1,250,820,770,791667064913107230,41
CEMTS5,585,62%-0,715,645,535,576981493889808,74
CIMSA7,687,53%1,997,77,527,614601003502799,04
CLEBI59,9562,45%-463,1559,6560,961199827313652,1
CMBTN28,4828,48%028,6428,3828,489642274568,16
CMENT10,9911,36%-3,2611,5210,8211,183639928222,49
COSMO11,02%-1,961,010,99122872287,97
CRDFA0,960,95%1,051,020,940,9814095611383891,86
CRFSA3,463,44%0,583,493,433,4610598163670260,19
CUSAN1,771,75%1,141,781,741,768317201464332
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN