HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
CCOLA31,4432%-1,753230,8231,561618325107375,76
CELHA6,056,08%-0,496,1666,0837777229729,59
CEMAS3,63,61%-0,283,853,453,6190580686413,96
CEMTS7,177,07%1,417,217,037,1310437507443753,32
CIMSA9,169,19%-0,339,259,159,21112691023785,32
CLEBI51,2551,4%-0,2951,7550,851,276685342718,4
CMBTN30,430,4%030,930,3830,4515323466501,92
CMENT8,488,52%-0,478,538,448,4713288112610,79
COSMO0,920,92%00,920,920,9210,92
CRDFA1,11,1%01,11,091,151825681,57
CRFSA3,823,87%-1,293,893,743,833600881377192,13
CUSAN1,91,92%-1,041,931,881,89108202204756,9
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN