HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
CCOLA27,7627,9%-0,528,4827,7628,0560175516876435,1
CELHA5,345,34%05,515,315,3843075231779,2
CEMAS2,952,8%5,363,012,692,87984061528226384,01
CEMTS6,756,68%1,056,836,686,7512284298289419,92
CIMSA7,617,6%0,137,687,567,622532051928044,37
CLEBI50,450,55%-0,351,14950,35923964652223,33
CMBTN28,8628,3%1,9829,5428,2828,8818697539962,08
CMENT7,187,13%0,77,357,077,1842899308220,53
COSMO0,870,89%-2,250,870,870,876758,29
CRDFA1,261,24%1,611,271,221,24417643519398,76
CRFSA4,363,64%19,784,363,854,21358498315074084,34
CUSAN1,711,71%01,741,671,71275723470429,21
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN