HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
MAALT16,416,48%-0,4916,816,0716,12921482,91
MAKTK1,241,23%0,811,251,231,25218476272071,05
MARKA0,720,72%00,730,710,72139348100421,08
MARTI0,670,68%-1,470,690,670,68385891262290,88
MAVI34,5633,88%2,0134,783434,32929353189816,42
MCTAS22,4423,28%-3,6123,2422,122,38412992390,02
MEGAP3,363,4%-1,183,443,353,42713992366,4
MEPET1,641,62%1,231,641,621,64132506216657,33
MERIT6,76,75%-0,746,76,76,71280,4
MERKO0,810,83%-2,410,830,790,81318086257338,61
METAL0,860,87%-1,150,860,860,86244209,84
METRO0,870,87%00,870,850,86667216573845,27
METUR1,241,23%0,811,241,231,233560243792,63
MGROS15,5515,5%0,3215,715,515,62059823212648,67
MIPAZ1,551,54%0,651,581,521,5630331154720797,84
MMCAS1,121,12%01,121,121,1210101131,2
MNDRS0,70,69%1,450,70,690,713109691634,67
MPARK11,411,03%3,3511,611,0711,347475848397539,95
MRDIN3,583,59%-0,283,593,583,58501617963,43
MRGYO0,670,68%-1,470,680,660,67351755236352,42
MRSHL39,8239,6%0,5639,8839,5439,767634303506,02
MSGYO2,282,31%-1,32,332,272,2959381135903,7
MTRYO1,121,12%01,131,111,124534850831,54
MZHLD3,993,91%2,053,993,993,991039,9
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN