HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
ODAS2,562,55%0,392,582,562,5766800171477,24
OLMIP3,613,58%0,84003,551198442585,68
ORGE3,023,03%-0,333,053,023,0279840241523,03
ORMA0,880,85%3,530,880,880,88200176
OSMEN1,481,44%2,781,481,481,48100148
OSTIM0,810,81%00,810,810,81630302510511,49
OTKAR78,278,05%0,1978,578,278,27638597296,4
OYAYO0,940,94%00,950,930,947316368771,32
OYLUM0,90,91%-1,10,90,90,915001350
OZBAL1,441,45%-0,691,471,431,452979843116,47
OZGYO5,855,9%-0,855,865,855,8510356055,05
OZKGY2,442,42%0,832,472,442,451185729099,17
OZRDN2,92,9%02,92,92,9300870
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN