HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
ODAS1,811,88%-3,721,881,811,841128904820798537,3
OLMIP3,463,4%1,763,563,43,461377547672,09
ORGE3,283,29%-0,33,383,243,3115586425153050,93
ORMA1,151,06%8,491,151,091,1134273792,06
OSMEN1,571,53%2,611,571,531,5620253164,46
OSTIM1,071,06%0,941,081,061,0748923385230769,09
OTKAR102,1100,1%2102,498,6100,97669366758515,65
OYAYO1,211,21%01,231,21,2110116201223113,5
OYLUM1,021,02%01,031,011,02512249523844,31
OZBAL1,11,08%1,851,111,071,09606951662322,37
OZGYO0,940,98%-4,080,990,940,951306137112475549,92
OZKGY2,112,09%0,962,132,072,09325492681416,95
OZRDN2,812,69%4,462,812,692,7549195135291,56
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN