HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
ODAS3,723,6%3,333,823,63,74864333432315473,75
OLMIP3,823,82%03,823,753,79867832906,52
ORGE2,772,8%-1,072,822,752,7810847463014707,4
ORMA0,890,9%-1,110,90,890,9326293,04
OSMEN2,152%7,52,282,012,17280132607411,12
OSTIM1,171,18%-0,851,191,161,1810385651220673,1
OTKAR76,5577%-0,5877,9575,1576,211152098780358,7
OYAYO1,111,12%-0,891,141,11,11785772875835,15
OYLUM1,041,05%-0,951,061,021,04339695352644,59
OZBAL1,661,67%-0,61,691,661,67175572293410,3
OZGYO5,195,07%2,375,344,65,084269312168459,39
OZKGY2,122,14%-0,932,162,112,13340284724816,27
OZRDN2,932,97%-1,3532,912,93979428722,55
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN