HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
PAGYO4,24,27%-1,644,284,194,2480737342147,51
PARSN16,6816,45%1,416,716,4516,593669116085681,52
PEGYO0,540,54%00,550,520,5425616851371791,53
PEKGY10,7510,63%1,1310,8210,6110,779327848735,45
PENGD1,381,39%-0,721,411,371,398022341112619,07
PETKM5,465,55%-1,625,585,415,4765623551359166987,29
PETUN6,246,19%0,816,286,136,21915781188286,67
PGSUS27,726,84%3,227,826,7427,294410250120370126,96
PINSU1,461,46%01,481,451,46116091169101,73
PKART2,322,25%3,112,322,222,26311961705623,81
PKENT5047,28%5,755047,949,951718541,6
PMVR333,933,88%0,0633,9233,8833,95194176091,34
PNSUT8,218,18%0,378,278,168,2176645629639,94
POLHO6,896,85%0,586,936,856,897300195027324,12
POLTK4239,4%6,64239,441,094518185647,24
PRKAB1,911,91%01,931,891,91387589740295,48
PRKME2,792,74%1,822,822,752,7931042908654526,9
PRZMA1,71,68%1,191,711,661,68115982195277,87
PSDTC10,549,94%6,0411,19,6510,557792638223468,51
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN