HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
PAGYO4,084,08%04,164,024,0838111155693,91
PARSN18,923,62%-19,9822,518,919,522072744045130,63
PEGYO0,460,47%-2,130,470,460,47473391220939,56
PEKGY16,5516,24%1,9116,6916,216,46659431085157,41
PENGD1,281,37%-6,571,41,271,3138546615049537,2
PETKM5,055,15%-1,945,235,055,1648322784249297974,73
PETUN5,145,27%-2,475,35,115,21105846551862,02
PGSUS22,623,54%-3,9923,5422,4623154230935468993,32
PINSU1,251,25%01,311,241,27402035511586,68
PKART2,232,22%0,452,252,182,2155141122071,9
PKENT61,4562,05%-0,9763,4561,4561,71482962,25
PMVR338,838,88%-0,213938,7838,95626218834,2
PNSUT6,686,77%-1,336,826,666,7523186156425,22
POLHO6,496,37%1,886,536,376,48603971739137475,3
POLTK36,6837,18%-1,3437,136,6636,81176164823,8
PRKAB1,741,76%-1,141,791,731,766393661123679,44
PRKME2,522,54%-0,792,612,52,5629335567518026,12
PRZMA1,811,84%-1,631,841,791,81270002489810,93
PSDTC8,78,9%-2,258,98,688,7419169167532,84
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN