HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
YAPRK2,752,7%1,852,782,752,751400438526
YATAS4,54,43%1,584,534,414,4915916897139934,43
YAYLA0,870,86%1,160,890,860,8713776981202866,97
YBTAS2334,82397,9%-2,632334,82200,12226,22613357,3
YESIL9,879,7%1,7510,519,7410,043312703327171,47
YGGYO8,258,08%2,18,258,028,181130992528,81
YGYO0,280,27%3,70,290,270,281410785387321,52
YKBNK1,651,57%5,11,671,571,62199874521324470693,66
YKGYO1,551,53%1,311,571,521,5416577992561988,87
YONGA6,76,42%4,366,816,76,7810897386,47
YUNSA4,734,51%4,884,864,54,7318722014964628,86
YYAPI0,270,27%00,280,260,27108729482927144,92
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN