HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
YAPRK2,442,28%7,022,482,282,461073826357,09
YATAS3,873,8%1,844,033,753,9499637619509113,29
YAYLA0,910,94%-3,191,040,880,9556801145398310,18
YBTAS23502320%1,2924502349,82364,23716549,6
YESIL11,0811,29%-1,8611,610,8911,072490402756925,83
YGGYO7,647,77%-1,677,767,647,6669770534123
YGYO0,280,29%-3,450,290,280,281728279490826,7
YKBNK1,681,64%2,441,691,631,67105648294176069991,76
YKGYO1,371,37%01,431,361,3913941401937104,94
YONGA8,868,88%-0,238,888,868,8611029767,52
YUNSA4,864,96%-2,024,974,814,884068411985493,5
YYAPI0,280,29%-3,450,290,280,2894322792667369,99
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN