HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
YAPRK2,052%2,52,0522,021770735800,74
YATAS3,873,79%2,113,93,763,85503003019351649,44
YAYLA1,071,04%2,881,081,041,0629631413142406,08
YBTAS3089,93101%-0,3631003089,93098,32618589,9
YESIL12,7312,83%-0,7812,9412,612,75908741158457,46
YGGYO8,238,2%0,378,378,138,2131344257504,93
YGYO0,290,3%-3,330,30,290,292813780819137,5
YKBNK1,841,75%5,141,851,761,79329996165592106934,86
YKGYO1,421,42%01,441,411,428611681225019,34
YONGA11,2111,9%-5,812,2411,211,788409898,36
YUNSA7,57,36%1,97,597,427,517995276002734,17
YYAPI0,270,27%00,280,270,2859415841641864,45
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN