HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
UFUK1,131,17%-3,421,171,131,1330193423,76
ULAS1,031,02%0,981,051,011,029130593502,75
ULKER14,9714,92%0,3415,1414,7714,94163070524357179,58
ULUSE12,9312,86%0,5412,9412,7212,871068531374994,02
ULUUN2,352,28%3,072,412,222,3426325736153853
UMPAS0,760,76%00,780,760,78124139672,6
UNYEC3,623,64%-0,553,673,63,663809551392718,97
USAK1,561,56%01,611,551,57726222911424352,42
USDTR516521,9%-1,13521514,5516,9925911339514,8
UTPYA3,983,96%0,514,453,954,146944692875439,79
UZERB0,730,73%00,730,730,733324,09
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN