HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
UFUK1,271,29%-1,551,281,271,27776988,02
ULAS1,131,15%-1,741,161,131,14124303141393,47
ULKER16,616,15%2,7916,7416,1616,5107299417701616,46
ULUSE11,511,26%2,1311,5411,1711,361684581913055,07
ULUUN2,052,08%-1,442,12,042,078268381708730,86
UMPAS0,390,38%2,630,390,380,39228,46
UNYEC3,994,1%-2,684,173,884,0195437382317,16
USAK1,751,74%0,571,811,741,7822418853993513,35
USDTR599,6595,1%0,76602,1590,2596,432557315252553,7
UTPYA3,733,74%-0,273,843,523,692945161086573,5
UZERB0,870,88%-1,14000,8743,48
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN