Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son zamanların trendi Van Gölü ekspresi

Son zamanların trendi Van Gölü ekspresi

25 SAATLİK YOLCULUĞU SABAH.COM.TR İÇİN YAZDILAR

Sosyal medyanın yeni trendi 'nin yerini, yavaş yavaş Van Gölü Ekspresi almaya başladı.Alev Şenol, Esra Erdem ve Seher Çelik'ten oluşan 3 arkadaş Sabah.com.tr için Van Gölü Ekspresi'nde geçen keyifli yolculuğu yazdı.

Son zamanların trendi Van Gölü ekspresi

TREN 60 İSTASYONDAN GEÇİYOR

Salı ve pazar günleri Ankara'dan haraket eden tren, tam 60 istasyondan geçiyor: Irmak, Yahşihan, Kırıkkale, Balışıh, Çerikli, Sekili, Yerköy, Caferli, Şefaatli, Sarıkent, Karasenir, Kanlıca, Yenifakılı, Himmetdede, Boğazköprü, Kayseri, Sarıoğlan, Karaözü, Yeniçubuk, İhsanlı, Şarkışla, Hanlı, Gözmen, Bedirli, Kalın, Yapı, Sivas, Taşlıdere, Bostankaya, Yenikangal, Çetinkaya, Demiriz, Akçamağara, Akgedik, Hekimhan, Malatya, Battalgazi, Fırat, Kuşsarayı, Pınarlı, Baskil, Şefkat, Yolçatı, Elazığ, Yurt, Çağlar, Muratbağı, Palu, Beyhan, Ekerek, Suveren, Genç, Turna, Nurik, Solhan, Kale, Muş, Sıcaksu, Rahova ve Tatvan.

Son zamanların trendi Van Gölü ekspresi

İŞTE 25 SAAT SÜREN VAN GÖLÜ EKSPRESİ YOLCUĞUNU

Son zamanların trendi Van Gölü ekspresi

GEZGİNLER ÖNERİYOR

Onlar için evlerine, köylerine yuvalarına giden toplu taşıma aracı iken simdi günümüz de tüm merak eden gezginlerin mutlaka gidin diyerek önerdiği Ekspres "DOĞU EKSPRESİ"

Son zamanların trendi Van Gölü ekspresi

HEYECAN DORUKTA

Ankara'da toplandık bizde arkadaslarım Esra ve Seher ile. aylar önce aldık yataklı vagon biletimizi. malum trend olduğu İçin yer Yok.her neyse bir şekilde Ankara garındayız. heyecan dorukta. gar'da çalışma vardı, otobüsler ile transfer edildik Kırklareli tren istasyonuna.sanki ilk kez tren görmüş görgüzsüzler gibi bizde özentili tüm hallerimiz ile gördüğümüz görsellerde ki gibi milyonlarca fotoğraf çektirdik. hatta tren kalkmaya yakın başka gruplarla gerildik Van Ekspresi tabelası ben tutacağım sen tutacaksın diye. teee Allahım işte insan oğluyuz. Amaç bir kare fotoğraf değil mi?

Son zamanların trendi Van Gölü ekspresi

HERŞEY BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Sonra vagona yerleşme hallerimiz. beklenti düşük olunca verilen hersey bizim için cok değerli o anda. Devlet Demir yollarının emektarı 27 yıllık memuru Necati Bey bizleri hem inceliyor hemde havlu kızlar, nevresimleriniz , sonra meyve suyu, çikolatalarınız tek tek teslim etti. ve 26 saat sürecek olan yolculuğumuz başladı...

Son zamanların trendi Van Gölü ekspresi

DEVLET DEMİR YOLARI PERSONELLERİ İLE BAŞLADIK SOHBETE

Önce herkes gibi bizde kaldığımız vagonumuzu süsledik püsledik, Işık'lar ekledik.Bir süre sonra yemekli vagona geçerek bir masada oturduk.Cay, kahve derken Devlet Demir Yolları personelleri ile başladık sohbete.. bizim dışımızda öyle cok sohbet edenlerde yok hani...

BİZE ULAŞIN