Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye müdürü açıkladı: Eğer web siteniz 3 saniyeden fazla sürede açılıyorsa...

Türkiye Ülke Müdürü Bülent Hiçsönmez yaptığı son açıklamada site hızı açılış süresinin önemine değindi ve "Eğer web siteniz 3 saniyeden fazla açılıyorsa, %75 müşterinizi kaybediyorsunuz. Onun için mobil mesela bugün burada, bundan sonra da burada olmaya devam edecek ve inanılmaz teknolojiklerle geliyor." dedi.

Giriş Tarihi: 28.6.2018 23:55
Google Türkiye müdürü açıkladı: Eğer web siteniz 3 saniyeden fazla sürede açılıyorsa...

İnegöl'de bir otelde düzenlenen programa Belediye Başkanı Alper Taban, İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ, firmaların CEO'ları ile müteahhitler katıldı. Programın açış konuşmasını yapan İnegöl Müteahhitler Derneği (İMDER) Başkanı Yusuf Şehitoğlu, "Sektör liderleriyle bir aradayız. İlk defa bir ilçede CEO zirvesi gerçekleşiyor. Büyümeyi konuşacağız. Türkiye'nin 16. Büyük ekonomisi, ihracat fazlası ve 0'a yakın işsizlik oranıyla Türkiye'de örnek bir şehir. Önümüzdeki süreçte bunlara daha fazla katkı sağlamaya çalışacağız."dedi.

'MOBİL BİRİNCİ SIRADA'

Hürriyet'in haberine göre, Google Türkiye Ülke Müdürü Bülent Hiçsönmez ise yaptığı konuşmada, "Bizlerin ve sizlerin hayatında mobil birinci sırada. Çünkü artık canımız ciğerimiz gibi yanımızda tuttuğumuz, günde 150 kere açıp kapadığımız, içindeki uygulamaları her gün 5'er, 6'şar kez kullandığımız, artık karar verdiğimiz, sabah kalktığımızda ilk baktığımız yer orası. Sizin bütün müşterileriniz mobildeki dükkanınıza her gün girip çıkıyor. Buna emin olabilirsiniz. Örnek vereyim. Misal 3 saniyeden fazla sürede açılan mobil web sitelerini %75 kişi terk ediyor. Bir daha da gelmiyor. Eğer web siteniz 3 saniyeden fazla açılıyorsa, %75 müşterinizi kaybediyorsunuz. Onun için mobil mesela bugün burada, bundan sonra da burada olmaya devam edecek ve inanılmaz teknolojiklerle geliyor. Ondan sonra önümüze baktığımızda yapay zeka gelir. Bu çok genel terimdir ve genelde konuştuğumuzda o bizlik bir şey değildir. Bu herkes için bir şey. Yapay zeka hayatımızda çok büyük değişiklikler açmak üzere geliyor ve devam ediyor. Yapay zeka yeni bir teknoloji değildir." diye konuştu.

GOOGLE'A ÇALIŞAN VERGİSİ ŞOKU GOOGLE EARTH'E HARİKA MESAFE ÖLÇME ÖZELLİĞİ!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Google Türkiye müdürü açıkladı: Eğer web siteniz 3 saniyeden fazla sürede açılıyorsa...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN