Hercai 27. Bölüm (27 Aralık 2019 Cuma) Reyyan - Miran aşkında şok gelişme! 'Olmaz Olsun'la gözyaşları sel oldu...

29.12.2019 | 13:38

atv'nin Cuma günlerinin rakipsiz tek galibi Hercai 27. son bölümüyle yine ekranlara damgasını vurdu! Miran ile Reyyan arasındaki imkansız aşkta yaşanan şok gelişme dizinini hayranlarını üzdü! Yeni yaşanan gelişmeler aşklarını doyasıya yaşamaya çalışan çifti yine karşı karşıya getirdi! atv'nin rekortmen dizisi Hercai 27 Aralık 2019 Cuma akşamı yayınlanan 27. son bölümüyle milyonları ekran başına kilitledi. İşte 27 Aralık 2019 Cuma akşamı yayınlanan Hercai 27. Bölüm'de gözyaşlarının sel olduğu anlar... Sezen Aksu'nun yorumuyla 'Olmaz Olsun'

HERCAİ DİJİTALDE DE BİRİNCİ!

Cuma günleri televizyonun en çok izlenen dizisi Hercai, 2019'un "dijitalde en çok takipçi kazanan ve en çok konuşulan dizisi" oldu!

Hercai'nin hem televizyon ekranlarındaki hem de dijital mecralardaki başarısının tesadüf olmadığı dün gece (3.1.2020) bir kez daha kanıtlandı. Dün akşam yeni bölüm yayınlanmamasına rağmen, izleyiciler hep birlikte Hercai yayın günü yayın saatinde organize olup daha önceden seçtikleri 4.bölümü izleyip belirledikleri etikete paylaşımda bulundular.

Twitter'da #düşlerdesevdim etiketine 30.000 tweet atıldı.

Hercai hayranları, önümüzdeki hafta Cuma günü bu dünyada eşi benzeri görülmemiş çılgınlığı bir kez daha gerçekleştirmek üzere sosyal medya üzerinden sözleştiler. Gelen yoğun istek üzerine gecenin ilerleyen saatlerinde Hercai'nin yapımcısı Banu Akdeniz de hayranlarla konuşarak diziyle ilgili merak edilen sorulara yanıt verdi.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN