Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pazartesi sabahı kalktığımızda daha güvenli, daha istikrarlı bir ülkede yaşıyor olacağız...
Çünkü 'den 'a uzanan alandaki ortak aklın yanlış yapması ihtimali yok. Bu nedenle "Sandık teferruattır" diyerek devlete el koymaya kalkışan "Geziciler" hüsrana uğradılar... Bu yüzden "15 Temmuz" darbecileri tankları ve uçakları ile silahsız bedenler karşısında yenildiler.

Hata yapmazlar
Her seçimde aklını ve bilincini tekrar tekrar deklare eden seçmenlerin, 24 Haziran gibi bir dönüm noktası olan Cumhurbaşkanı seçiminde ve milletvekili seçimlerinde hata yapmaları ne kadar mümkündür ki?

Erdoğan gerçeği
Stratejik ortağımız ve içinde bulunduğumuz ittifakın lideri ABD, FETÖ'yü barındırırken ve PKK/ PYD oluşumu ile birlikteliği Türkiye ile olan dostluğundan daha önemli görürken, bu konularda sadece izleyici konumdaki adaylara ve partilere seçmen destek verir mi? Hem FETÖ terörü ile hem de PKK terörü ile Recep Tayyip Erdoğan'dan daha etkin mücadele edecek bir siyasetçi var mı?
Elimizi vicdanımıza koyalım...
İstanbul Boğazı'nın altından hem raylı sistemle hem de otomobilimizle geçebileceğimizi 10 yıl önce hayal edebilir miydik? Ya da uçak yolculuğunun böylesine kitlesel bir alışkanlık ve kolaylık haline gelmesi, dünyanın en büyük hava limanının Türkiye'de olması, rüya değil bir gerçek artık. Körfezi köprü ile aşan bizler, kısa süre sonra Köprüsü'nden de geçebileceğimizi bilmiyor muyuz?

Bunlara mı oy verelim?
Bir Cumhurbaşkanı adayının apolet sökmeye bir diğerinin Beştepe'yi yıkmaya dönük söylemlerini ciddiye almak mümkün müdür? Ya da Cumhuriyet'i kuran CHP'nin Kandil sevdalısı HDP ile flört etmesini aklınız alıyor mu?
Hiç kuşku duymayın...
Pazartesi sabahı kalktığımızda daha güvenli, daha istikrarlı bir ülkede yaşıyor olacağız...
Çünkü Edirne'den Kars'a uzanan alandaki ortak aklın yanlış yapması ihtimali yok...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN