Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yorgunluk mu? Oda neymiş… Adını dahi telaffuz etmiyorum. Yoğunluğumuz tabi ki var. Ama yorgunluk asla… Yaptığınız işi aşk derecesinde sever ve benimserseniz yorgunluğu hissetmezsiniz bile…
Başkent gazeteciliğinde yenilikleriyle adından söz ettiren SABAH Ankara geride bıraktığımız haftaya da damgasını vuran bir çalışma ortaya koydu. Uzun süredir müjdelemeyi beklediğimiz SABAH Anadolu'nun ilk gün heyecanını sizlerle paylaştık. İlk sayının yayımlandığı illerimizden olumlu tepki görmesi SABAH Ankara ekibinde mutluluğa neden oldu.
Bugün Anadolu'daki yansımalar yerine Başkent'teki yansımalardan söz etmek istiyorum. Başkent siyaseti, iş dünyası ve tüm muhataplarımızın olumlu görüşleri emeğimizin boşa gitmediğini ortaya koydu. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Gücümüze güç katıyorsunuz.
Baharla beraber doğada başlayan uyanışa kayıtsız kalmak istemedik. Biz de tüm ekip arkadaşlarımla beraber bu uyanışa Anadolu'yu ekleyelim istedik. İşte o noktada Bölge Ekler Koordinatörümüz Şaban Arslan'ın desteğini yanı başımızda bulduk. Hemen her noktada desteğini esirgemediği gibi çalışmanın ortak yürütülmesinde büyük katkı verdi.
SABAH Anadolu ilk yolculuğuna İstanbul ve Ankara merkezli çalışma olarak başladı. Ulaştığımız illerden gelen kutlama mesajlarına yürekten teşekkür ediyorum.
Yani sözümün başında belirtmiştim ya; 'Aşk derecesinde sevmek' diye. İşte biz işimizi aşk derecesinde seviyoruz.
Aşk derecesinde benimsenmeyen hiçbir işin başarıya ulaşmayacağını biliyoruz.
Attığımız her adımın büyük sorumluluk taşıdığının farkındayız. Yüreğimizde bir sızı var ise onun sebebi sizlersiniz.
Aşk derecesinde benimsenmeyen hiçbir çalışma muvaffak olamaz. Sevmenin bedeli aşk ise aşkın bedeli de başarmak olmalı.
Sağlıklı, mutlu bir hafta diliyorum…

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN