Türkiye'nin en iyi haber sitesi
ALİ GÜLTİKEN

Bobo'nun yeri kolay dolmaz

Beşiktaş'ta Bobo'nun satılması gündemde. "Başarılı ve şampiyonlukta büyük pay sahibi olan bir oyuncu neden satılıyor?" diye düşünebiliriz.
Bobo'nun satılması bir süredir gündemde olan bir konu. Bu futbolcu, daha önce Brezilya Ümit Milli Takımı'nda oynadığı için sürekli takip altında.
Bunun dışında performans olarak da sürekliliğini devam ettiriyor. Menajerleri Bobo'yu satmak için sürekli diğer takımlarla temas halinde. Tüm bunlar Bobo'nun transfer gündemini belirleyen olaylar.
Denizli'nin imza töreninde Başkan Demirören'in açıklamasında kamuoyunda oluşan satılmaması yönündeki isteğin yerine ulaştığını gördük. Bu, Beşiktaş açısından sevindirici.
Bu kalitede bir oyuncuyu elinizden çıkardığınızda yerine aynısını koymanız kolay değil. Bu yüzden elden çıkarılacak yabancı oyuncu Bobo olmamalı. Karşılıklı sıkıntıların giderilip tekrar Bobo'nun takıma konsantre edilmesi Beşiktaş'ı daha güçlü kılar.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA