YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

Dağhan niye elendi?

Survıvor'ın sonucu en zor tahmin edilecek elemelerinden biriydi.
Gönüllüler takımından Dağhan ile beraber Murat SMS tartısına çıkmıştı. Elemenin sonucunu tahmin etmek kolay değildi.
Dağhan'ın kemikleşmiş bir hayran kitlesi olduğu biliniyordu. Murat ise Duygu'yu eleyecek kadar güçlüydü ve sonunda Murat kaldı, Dağhan gitti.
Peki bu sonucu hangi nedenler doğurdu? Aklıma gelenleri sıralayayım:
Dağhan'ın Ünlüler takımından Gönüllüler'e geçmesinden sonra eski takımı aleyhine söyledikleri; sempatiyi, antipatiye dönüştürmüş olabilir.
Murat'ın kaybettikleri oyundan sonra döktüğü gözyaşındaki içtenlik, ekran başındakileri etkilemiş olabilir.
Dostluğa, kardeşliğe hasret kaldığımız günlerde izleyici Murat ile can dostu Hilmi Cem'i birbirinden ayırmaya kıyamamıştır.
Peki yarışmayı kim kazanır? Yarışmayı hazırlayan Acun bile "Bu seneki yarışmada yarın ne olacağını ben bile kestiremiyorum" derken, benim şampiyonluk için ahkam kesmem ne derece doğrudur bilmiyorum ama finalin Hilmi Cem ile Doğukan arasında yaşanacağını düşünüyorum. Bu ikiliyi zorlayabilecek tek aday ise Murat.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN