YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

Taksim takıntısı

AAAH, ah!..
"Ben demiştim" diyeceğim, "Ukala" diyecekler.
Arka Sokaklar'daki polis ekibinin sonunda birinin başını yiyeceği belliydi.
Gittiler, arkadaşlarının sebebi oldular. Zeynep Komiser, en yakın mesai arkadaşlarının kurbanı oldu.
Efendim, son bölümde yaralanan Zeynep'i ta Kartal'dan, Taksim İlkyardım Hastanesi'ne yetiştirdiler(!). Kızcağız onca yola dayanamadığından olsa gerek, can çekişe çekişe öldü.
Daha önce de yazdım, durdum.
İstanbul'un neresinde bir kazazede, bir yaralı, doğuma yetişmesi gereken biri varsa bizimkiler mesafeye aldırmadan doğruca Taksim'e getiriyorlar.
Vallahi Gezi Parkı eylemcileri bile bunlar kadar Taksim tutkunu değil!

ELEKTROŞOK
Yahu Kartal'da hemen yanı başlarında kocaman hastane dururken, niye Taksim'e koşturursunuz ki? Kartal'dan Taksim'e kat ettiğiniz güzergahta nereden baksanız sekiz hastane var. Madem kızı kurtarmaya niyetiniz yok, o kadar dolaştırmadan direkt Zincirlukuyu'ya defnetseydiniz bari! Bir de yana döne onca mesafeden geldikleri hastanede Zeynep'e elbiselerinin üzerinden elektroşok vermesinler mi?
Rıza Baba ve arkadaşlarının yıllardır bir türlü rütbe atlayamamasının sebebi bu 'Taksim takıntısı' olmasın sakın?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN