Türkiye'nin en iyi haber sitesi
YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

Ramazan ekranının yıldızı Hatipoğlu

Türkiye, her yıl olduğu gibi bu sene de Ramazan ayı boyunca atv'de Prof. Dr. ile iftarını açtı, sahuru yine Prof. Nihat Hatipoğlu'nun bulunduğu atv ekranının karşısında yaptı.
Hatipoğlu; diğer kanallardaki iftar ve sahur programlarına büyük bir fark atarken, hem Total, hem de AB grubunda pek çok iddialı dizi, haber bülteni ve yarışmayı da geride bırakmayı başardı. Hatipoğlu; Total grubunda sürekli ilk altı program arasında yer almayı başarırken, zaman zaman iddialı dizilerin bile erişemediği 6.50 rayting (izlenme oranı) ve 16.9 share (izlenme payı) sayılarına ulaşarak müthiş bir televizyon başarısının altına imza attı. AB grubunda da Hatipoğlu'nun programlarının, rakiplerine karşı ezici bir üstünlüğü vardı. Bu kategoride de sürekli olarak listenin ilk 15'inde kendine yer bulan Hatipoğlu, zaman zaman 3.26 izlenme oranı ve 9.71 izlenme payına kadar ulaştı.
İftar programlarında Hatipoğlu'na en fazla yaklaşabilen yapımlar ise TRT 1'de Bekir Develi'nin sunduğu 'Ramazan Sevinci' ile Show TV'de ekrana gelen 'Prof. Dr. Mustafa Karataş'la İftar ve Sahur' programları oldu.
Sahur programları da Hatipoğlu'nun kesin üstünlüğünde geçti. Onu yine TRT 1'deki 'Ramazan Sevinci', Show TV'deki 'Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur' ve Kanal D'nin yayınladığı 'M.Fatih Çıtlak ile Sahur' programları izledi.
İşin özeti şu: 11 ayın sultanı Ramazan... Ramazan'ın ekrandaki sultanı ise Hatipoğlu...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA