Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'İşte Benim Stilim'in sunucusu Öykü Serter, Elele dergisine enteresan bir açıklamada bulunmuş: 'Ne adamlar gördüm; tasmalarıyla alemlere dalan! Ben aşk kotamı doldurdum. Sabrım sonsuzdur ama suiistimal edilirsem ışık hızıyla soğurum. Omurgasız, sözünü tutmayan erkeğe tahammül edemem, işim olmaz. Arkama bakmam kaçarım.' Tam pop şarkısı olacak sözler değil mi? Sunucumuz 'Ne adamlar gördüm; tasmalarıyla âlemlere dalan!' dizesinde ne anlatmak istiyor acaba? Bu sembolik bir ifade mi yoksa gerçekten tasmalarıyla dolaşan erkekleri tanıma fırsatı oldu mu? Kim bu tasmalı adamlar, nerde yaşarlar, tasmalarıyla ne yaparlar? Galiba Serter, aşkta uç noktalarda dolaştığını belirterek marjinal bir kadın olduğunu anlatmaya çalışıyor. Evet, Serter'in duruşunda ve tavırlarında hep bir farklılık oldu. Geçirdiği estetik operasyonlardan sonra yüzündeki mimikleri kaybolsa da otoriter sunumuyla dikkat çekti. Benim takıldığım nokta 'İşte Benim Stilim'deki entrikalara, yalanlara, reyting için yapılan kurgusal kavgalara ve kızların kendilerini tanıtmak için başvurdukları ucuzluklara Serter'in nasıl katlandığı? Marjinal bir kadın için o programdaki seviye epey düşük!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN