MEVLÜT TEZEL
MEVLÜT TEZEL

Kusursuz çiftin çöküşü

Angelina Jolie- çiftinin boşanma haberi gündemine oturdu.
Örnek bir çift olarak gösteriliyorlardı, evlendiklerinde 'Dünyanın en güzel iki insanı bir araya geldi' diye yorumlar yapılmıştı. Hem kendi çocukları hem de farklı ülkelerden evlat edindikleri çocuklarıyla Benetton afişi gibi duruyorlardı.
Yardımseverlikte üstlerine yoktu; Angelina'nın Afganistan'dan Suriye'ye gitmediği mülteci kampı kalmamıştı. Brad desen nerde bir deprem, olsa hemen yardıma koşuyor, onlar için ev projeleri bile hayata geçiriyordu. İkisi de kariyerlerinde zirveye ulaşmıştı, Hollywood'un en gözde oyuncularıydılar.
Brangelina çifti için her şey rahatsız edici derecede fazla mükemmel ve kusursuzdu!

ALDATILAN ANGELINA
Kişisel fikrimi soracak olursanız, beni de en çok bu kusursuzluk rahatsız ediyordu, dünya üzerinde hiçbir çift bu kadar kusursuz olamazdı! Ve öyle olmadığını çıkan son haberlerden öğrendik.
Yabancı basında Brad Pitt'in son filmindeki rol arkadaşı ünlü Fransız oyuncu Marion Cotillard (40 yaşında, Terazi burcu), Brangelina çiftinin yuvasını yıkan kadın olarak gösteriliyor.
Yönetmen Guillaume Canet ile birlikte olan Cotillard ise bu tarz dedikoduların çıkmasından çok rahatsız olduğunu açıkladı.
Angelina'nın, Brad'in çocuklara kötü davrandığını, alkol ve uyuşturucu bağımlısı olduğunu gerekçe göstererek boşanma kararı aldığı söyleniyor. En önemlisi Jolie, nafaka değil, altı çocuğunun velayetini istedi.
Bir erkeği asıl işte bu yıkar; çocuklarının elinden alınması ve kendisinin zavallı bir bağımlı olarak gösterilmesi... Brad aldattı mı bilmiyoruz ama bu evlilikten sıkıldığı, fotoğraflarındaki yüz halinden bile belliydi. Brad özgür ruhlu bir adam ve bu fazlasıyla kusursuz, proje evlilikten bunalmış olabilir!
Angelina'nın iddiaları doğru mu henüz netlik kazanmadı ama kendisi, Brad'i çocuklarına kötü davranan, uyuşturucu bağımlısı bir baba olarak gösterip adeta magazin basınına 'Alın bu adamı,linç edin' dedi. Ancak aldatılan bir kadın, Brad Pitt gibi bir adamdan böyle intikam alır!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN