Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Önce Posta gazetesi yazdı: "Jak Kamhi'nin eşi Tüli Kamhi vefat etti."
Yüreğim ağzıma geldi. Hiç hasta değildi. Öyle birden bire ne oldu? Sonra, herhalde, Jak beyin eski eşi ile karıştırdılar diye düşündüm. Ama bir baktım, SABAH'ın Günaydın ekinde, bu defa Bülent Cankurt yazıyor: "79 yaşındaki Tüli Kamhi, Ulus'taki Aşkenaz Musevi mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı. Mezarlıkta izdiham yaşandı."
Allah, Allah! Tüli çok daha genç duruyor. Üstelik Müslüman, din değiştirmedi. Jak Kamhi'den olan oğlu Kerim bile Müslüman. Ben böyle biliyorum ama tabii, gazeteme inandım. Çok üzüldüm. Kızım Aslı da, "cenazeye gidemedik, ayıp oldu" diye beni sıkıştırıyor. Jak Kamhi öyle hatırşinas bir insan ki, ben de vazifemizi yapamadık diye kahroldum.
Bugün haber aldım: Ölen Jak Kamhi'nin ilk eşiymiş. Allah Cefi ve Hayati'ye sabır versin. Toprağı bol olsun. Ama ben, Tüli'nin sağlıklı bir şekilde hayata devam ettiğini duymaktan dolayı mesut ve bahtiyar oldum. Demek çok uzun yaşayacak.

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA