Türkiye'nin en iyi haber sitesi
NAZLI ILICAK

Arşivden seçmeler

Ben de bir araştırma yaptım. www.web.archive. org sitesine girdim. Psikolojik harekât sitelerinin arşivine ulaştım; bunların iktidarı yıpratmak amaçlı kullanıldığını gösteren bazı örnekleri vermek isterim. İrtica.org
" Menemen olayını unutmayın" "Karaçarşaflı kırtasiye seti" "Harem-Selâmlık panel" "Kurban derileri tarikatlara gitti" "Ben Müslüman'ım, elinizi tutamam" (22 Ocak 2007)
" AKP'nin türban planı" "AKP'li vekilin yeşil devrim özlemi" "AKP panelinde Atatürk'e ağır hakaret" (5 Mart 2007)
" AKP'lilerden türban adımı" "AKP'de kadına yer yok" "Adaletsiz Kadrolaşma Partisi" "Öğrenci Meclisi'ne bu yıl da İmam Hatipli" (17 Nisan 2007)
" Türkiye'de siyasal İslâm güçleniyor" (18 Nisan 2007)
" AKP'liler: Plajda mayo ile dolaşmak günah" (23 Ağustos 2007)
" AKP'li Belediye'den kadın dövme rehberi" (2 Ekim 2007)

İrtica.net
" Türkiye ılımlı İslâm'a doğru" "AKP iktidarı: Cumhuriyetçi demokrasiden, dinci oligarşiye" (13 Ağustos 2007)
" Başbakanlık, Özürlüler Şûrası'nda, tarikat amblemini tercih etti" (23 Kasım 2007)
" Metrobüsten sonra harembüs" "Laiklik sizlere ömür" "Türban liseye kadar indi" "AKP yumuşakça İslâmlaştırıyor" (23 Aralık 2007)

***

Arşivde daha ziyade 2007 yılına ait bilgiler var. Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve genel seçimlerin 2007'de yapıldığını unutmayalım. Peki açıkça siyaset yapılan bu siteler, daha sonra kapanmış mı? Hayır... 2009'da güncelleştirilmiş. Ama içeriğine ulaşamadım. Ya faaliyete henüz geçirilmemişti; ya da tartışma başlayınca hemen karanlığa gömüldüler.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA