Türkiye'nin en iyi haber sitesi

OKAN MÜDERRİSOĞLU
OKAN MÜDERRİSOĞLU

Teşekkür...

Çeyrek asrı bulan gazetecilik hayatımda ilk kez bu ölçüde rapor kullanmak zorunda kaldım. Ameliyat fikri bana hiç sıcak gelmemişti. Ancak ertelenemeyecek noktadaydı. Ameliyatımı gerçekleştiren Ankara Numune Hastanesi'nden Prof. Dr. Adnan Ünal'a teşekkürü borç bilirim. Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekili Sn. Serhat Albayrak başta olmak üzere gazetedeki yönetici, yazar ve muhabir arkadaşlara, insan kaynakları ve hukuk servisindeki dostlara; siyaset, iş, akademi dünyası ve bürokrasiden arayıp soran kadirşinas tanıdıklara şükranlarımı sunarım.
Kuşkusuz en büyük teşekkür aileme... Babamı, ağabeyimi, kız kardeşimi, oğlumu, birbirinden değerli teyzeleri, dayıyı, bizim ekipten Orhan'ı, Sevda hanımı zikretmeden geçemem. Tabii ki evdeki iki küçük delikanlıyı emanet ettiğimiz, hakkı ödenmez Gülser anneanneye ve başımdan bir an olsun ayrılmayan eşim Banu'ya da "İyi ki varsınız" diyorum...

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN