Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Değerli mevkidaşım Faruk Bildirici... 90'ların Anayasa Mahkemesi gibi... Usulden girip esastan çıkmak için fırsat kolluyor. Gazetesini militanca savunmaktan ve iktidar partisini eleştirmekten fırsat buldukça Sabah gazetesine 'sarıyor.' Geçen hafta yaptığı gibi...
Sayın Bildirici, Hürriyet gazetesinin okur temsilcisi. Yani tarafsız, bağımsız, objektif, adil, dengeli olması gereken kişi... Fakat maalesef o kadar politize olmuş ki... Hangi hizbin ya da siyasi kliğin partizanı olduğunu anlamak için sosyal medya hesabına bakmak yeterli. Bütün günlük politik tartışmaların orta yerinde kendisi... Üzülerek seyrediyorum.
Daha önceki tartışmamızda yazmıştım. Buradan bir kez daha deklare edeyim ki belli olsun. 'Usulün esasa mukaddem olduğunu' anlayıncaya kadar kendisinin Sabah'la ilgili eleştirilerini köşemde ele almayacağım. Aynısı bu çıkışımı fırsat bilip hariçten gazel okumaya çalışacak münazara heveskarları için de geçerli.
NOT: Sayın Bildirici iki hafta önce yaşanan ceset sürükleme olayının bir ilk olmadığını bilecek kadar tecrübeli bir gazetecidir. Daha önce kaç olay olduğunu ve bunlardan kaçının Hürriyet'te haber olduğunu araştırırsa en az Sabah'ı eleştirmek kadar yararlı bir çalışma yapmış olur.

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN