Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Köşe yazarı olmak isteyen çok sayıda okurumuz var. Önemli ve değerli görüşlere sahip olduklarını düşünüyorlar. Bunları kamuoyuyla paylaşmak istiyorlar.
Hemen her hafta böyle mesajlar alıyorum büyük bir çoğunluğu üniversite öğrencisi olan okurlarımızdan. Bu taleplerin küçümsenmemesi ve yok sayılmaması gerektiğini düşünüyorum. Basılı gazetede olmasa da internet sitesinde bir açık görüş alanı oluşturulabilir. Forum sayfaları olabilir. Bu alanı ve sayfaları köşe yazarı olmak isteyen okurlarımıza açarak biriken enerjiyi dönüştürebilir, marka sadakatini artırabilir, siteyi bir cazibe merkezi haline getirebiliriz.
Bu açılım tıklanma sayılarını ve reklam gelirlerini artırabileceği gibi, okur yaş ortalamasını düşürebilir. Değerlendirmekte yarar var.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN