Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu çerçevede Medya Derneği bünyesinde kurulan Dijital Platform gibi gazeteci örgütlerine önemli görevler düşüyor. Platformun kurucuları hepsi dijital medya sahibi ya da yöneticisi olan şu isimlerden oluşuyor: Yusuf Özhan, Serkan Kalemciler, Ersin Çelik, Mustafa Yüce, Yunus Göksu, Osman Ateşli, Cengiz Er, İbrahim Erdoğan, Ahmet Can Karahasanoğlu, Resul Şimşek, Bekir Kaplan, Mevlut Peker.
Benim de katıldığım ilk toplantıda platformun koordinatörü olarak sabah.com.tr Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı Yunus Göksu seçildi. Kendisini tebrik ediyorum.
Umarım bu platformun kapsayıcılığı gün geçtikçe genişler ve başta internet medyasının yasal ve ekonomik sorunları olmak üzere, etik kodların oluşturulmasından meslek içi eğitime pek çok farklı alanda kalıcı çalışmalara imza atılır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN