Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ana gibi yar olmaz ama baba gibi de omuz olmaz. Onun gibi nefes olmaz. Dağdır baba, güvendir, iki cümleyle kitaplar kadar laf edebilendir.
Koca gönüllüdür baba. İlkini sonunu bilmem ama kalbinden çıkmayan sözleri söyleyendir. Yöndür baba, açık çektir hatalarına, anahtardır adını koyamadığın duygularına.
Malum, bugün Babalar Günü...
Hadi birbirimizi kandırmayalım. Hepimiz biliyoruz ki 'Anneler Günü' hep birinci, babalar ikincidir. Öyle kutlanmasa da olabilir gibi gelir.
'Babalar Günü'nün sık sık karıştırılması, unutulması, misal; bir hafta önceden babaya telefon açılıp kutlanarak gazozunun kaçırılması da ondandır.
Oysa ki ne babalar tanıdım ben öz çocukları olmayıp, onlarcasına sahip çıkan.
Ne güzel adamlar gördüm etrafındakileri baba gibi saran. Akıl veren, doğru söyleyen, sabırla bekleyen, "hadi başarabilirsin" diyen... Babasının gözüne girememiş büyük çocukların yarasını pansumanlayan.
Kendi kendinin babası olmayı öğrenmiş kızlar vardır bir de... ama o başka mesele, bir gün konuşuruz üzerine.
Bütün güzel adamların, baba gibi yürekli babaların Babalar Günü'nü kutlamak isterim özetle.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN