AYŞE ÖZYILMAZEL
AYŞE ÖZYILMAZEL

5 maddede Murat Boz-Aslı Enver

Kızın adı: Aslı, erkeğin adı; Murat. Hemen internetten isimlerin aşk uyumuna bakıyoruz veeee %74 uyum yakalıyoruz. Vaaay. O zaman, bu biiir.
Aslı Enver: 84 Londra doğumlu, Boğa kadını...
Murat Boz: 80 Karadeniz Ereğli doğumlu. Balık erkeği. Kadının dört beş yaş erkekten küçük olması daima iyidir. Büyüklerimiz öyle der, susun cevap vermeyin.
Hemen çiftimizin burç uyumlarına bakıyoruz ve Astrolog Zeynep Turan'ı arıyoruz ve anlattırıyoruz; "Balık erkeği duygusal görünür ama savunması yüksektir, yöneticidir. Bu ilişkide toprak -su uyumu var. Balık erkeği Venüs kadınını ikna edecek sahiplenme duygusunu vermiştir. Venüs tarafından yönetilen Boğa kadını, güçlü ve dinamik Balık erkeği karşısında büyülenmişti. 2016'nın çifti olabilir."
Aslı Enver: Pera Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi'nin ardından Haliç Üniversitesini bitirmiş. yani sporcu bir kişilik.
Murat Boz: O baklava baklava kasları, fit vücudu zaten meydanda yani o da sporcu bir kişilik.
Etti mi sana iki sporcu kişilik.
Aslı Enver: Besbelli duygusal, sakin, kararlı, çalışkan, eğlenceli ve doğal bir kadın.
Üstelik oyunculuğunun yanında kendisini 'O Ses Türkiye'de de izledik, sesi pek güzel.
Murat Boz: Dünya şekeri, esprili, saflık derecesinde iyi niyetli, işine âşık, düzeni seven bir erkek. Pop dünyamızın prensi ve kendini oyunculukta da ispatladı.
Gördüğünüz gibi şarkılı, türkülü, sporlu, filmli mükemmel bir çift! Uyum tamam, hayranlar da çığlık kıyamet, sosyal medyada like'lar tavan.
E oldu bu iş ayol!

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN