ERDAL ŞAFAK
ERDAL ŞAFAK

Fırtına gibi

  • Yükleniyor...

SABAH'TAN MEKTUP

Paralel yapının komplo veya darbe kalkışmasının miladı olarak, 7 Şubat 2012'de MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve yardımcılarına kurulan tuzak gösterilir.
SABAH, işte bu tuzağın ikinci yıldönümünde sıkı mı sıkı bir yazı dizisiyle olayların perde arkasını kamuoyuna aktardı. İlk günün başlığını herhalde hatırlıyorsunuz: "Ben Savcı Sarıkaya, ifadeye bekliyorum".
Dizimizi ilgiyle izlediğinizden eminim.

***

Sadece Aliye Çetinkaya'nın "7 Şubat MİT krizinin perde arkası" dizisi değil, SABAH'ın birbirinden çarpıcı ve etkileyici manşetleri de haftaya damgasını vurdu. İzninizle başlıklarla özetleyeyim:
3 Şubat 2014: İmamlar firarda.
4 Şubat 2014: Bir eski "İmam" örgütün içyüzünü anlattı: Paralel yapıya yer altı modeli.
5 Şubat 2014: Paralel yargının kilit imamı.
6 Şubat 2014: 3'lü paralel cephe.
7 Şubat 2014: Paralel yapı hayat kararttı.
8 Şubat 2014: O polisi ille de delirtecekler.
9 Şubat 2014: Yüklü bağış güvencesi.
***

Birinci sayfadaki haberlerimizden de görüleceği gibi, yeni haftaya da hızlı giriyoruz.
Hem hızlı, hem de birbirinden çarpıcı manşetlerle.
***

Bir not: Biz işimizi yapmaya çalışıyoruz ve kimseye sataşmıyoruz. Ama bize dil uzatmaya kalkışan olursa, hak ettiği cevabı vermekten kaçınmıyoruz, bundan sonra da kaçınmayacağız. Böyle biline.
***

Sağlıklı ve mutlu bir hafta dileğimle...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN