Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Divan Başkanı Vefa Küçük açılış konuşmasını yaparken 'başarılı yönetim' vurgusuyla değişimin seçimle olması gerektiğini söyledi. Bu konuşmayla salonun tepkisini ölçtüler ve muhalefet olmadığını gördüler.
F.Bahçe'nin bunca sorunu varken, Aziz medyayı eleştirdi, bazı isimleri suçladı ve aleyhine bağ-ı ran kişileri 'bedava bilet vermedikleri' olarak belirledi.
F.Bahçe mali açıdan çökmüş, oyuncu kadrosu erozyona uğramış, görevdeki teknik direktörü gönderilmiş, takımın oynadığı oyun sıradanlaşmış, aldığı sonuçlar kötüleşmiş ve taraftarı tribünden çekilmiş; bunların hiçbirine değinmedi. Başarılı olan basketbolu konuşmasının lokomotifi yapıp yine arsa, tesis ve FETÖ soruşturmasını kendisine duvar yaptı.
Anlaşılan şu ki kongre isteyenler çok beklerler.A ziz başkan kendisini başarılı zannediyor ve seçime gitmek istemiyor. 'Yargıtay kararı lehine sonuçlandığında' seçime gideceğini tekrarladı ama yine 'aday olmayacağım' demedi. Eğer F.Bahçeliler bu yönetim tarzından memnun değiller ve 'ın bu işi düzelteceğine inanmıyorlarsa bu konuşmadaki meydan okumanın karşılığını vermeliler. Şimdi efsane başkan 'in belirttiği noktaya geldik.
Ali Koç çıkıp "Ben adayım, merak etmeyin" demedikçe ne statükonun değişmesi mümkün ne de Fenerbahçe'nin bu kötü yönetimden kurtulması.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN