Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FATİH DOĞAN
FATİH DOĞAN

BeşiktAŞK yeniden!

'ın iç sorunlarından biriydi transferi... Taraftarın önemli bir kısmı memnundu böyle bir golcüye yeniden sahip oldukları için...
Kimi taraftar kararsız kimi ise sert tepkiliydi. Ancak Kagawa'nın gelişi, maçındaki coşkulu oyunla gelen farklı galibiyetle yeniden doğan Şampiyonlar Ligi şansı Beşiktaş'ta ve tribünde algıların değişmesini beraberinde getirdi.
Dün yeniden deniz tarafı kale arkasında uzun bir aradan sonra şampiyonluk tezahüratının yapılması birçok kişiye fantastik gelebilir... Ancak değişen bakış açısını göstermesi açısından önemli. Bu değişim hiç kuşkusuz Burak Yılmaz'da yaşandı. Taraftar maç öncesi Burak'ı tribünlere çağırdı; moral verip, destek oldu. Burak da attığı 2 klas golle bu sevgiye karşılık verdi. Açık tribünden de gelse Burak'ın üçlüye çağrılması Beşiktaş'ta önemli bir iç sorunun çözüldüğü ya da en azından artık gündemin birinci maddesi olamayacağının göstergesi.
Bu maç Kagawa'ya yapılan hoş geldin tezahüratı ve şarkısının ötesinde Burak'ın ilk golünden sonra "AŞK YENİDEN" şarkısının çalınmasıydı. Maçtan önce ödenen paraların ne kadar etkisi var bilinmez ancak Beşiktaş bütün hatlarıyla iştahlı ve coşkuluydu. Beşiktaş'ta tek dikkat çeken 'in toplu selamlamaya katılmamasıydı. Güneş, Mart başı mı, yoksa sezon sonu mu Riva'dan doğar tam net değil. Ama bir gerçek var; sis perdeleri dağılır 3 bilinmeyenli bir denklem yakında çözüme kavuşur, Riva yolu açılır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN